• Головна
  • Чи комфортно молоді живеться у Чернівцях - інфографіка
12:09, 8 вересня

Чи комфортно молоді живеться у Чернівцях - інфографіка

Чи комфортно молоді живеться у Чернівцях - інфографіка

“Резиденція молоді” спільно з Представництвом Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні провела онлайн-опитування молоді про те, чи комфортно їм у Чернівцях. 

“Резиденція молоді” разом з Представництвом Фонду ООН в галузі народонаселення в Україні провела онлайн-опитування молоді. Мета - дослідити запити та потреби молодих людей, що проживають в Чернівецькій територіальній громаді.

Дослідження мало тривати місяць. Утім необхідну кількість респондентів вдалось зібрати за 2 дні.

Участь у опитуванні взяли 719 респондентів віком від 14 до 35 років.

Результати показують, що більшості з них комфортно у Чернівцях: 46,9% - так; 43,1% – скоріше так, 9% – скоріше ні, 1%  – ні.

Серед учасників 82,3% – місцеві, 17,7% – переселенці.

Більшість респондентів зазначили, що постійно проживають у Чернівцях і планують надалі тут залишитись – 66,6%. Проживають постійно, але планують переїхати в інше місто України –  13,2%, ще 10% планують переїхати за кордон. Проживають тимчасово як ВПО і планують залишитись 4,8%, планують повернутись назад – 5,4%.

Війна і молодь

Респонденти зазначили, що під час війни  зіштовхнулись із психологічними проблемами та питаннями особистої безпеки (18,9% і 16,1% відповідно). У 18,5% виникли труднощі з роботою (11,4% - як і де шукати роботу, 7,1% - як опанувати нову професію), у 10,9 % - із навчанням. 9,2% мають проблеми у спілкуванні з близькими. 9,4% - переживають кризу чи складнощі в стосунках. 5% пережили вимушене переселення.

Джерела інформації

Основним джерелом новин для молоді про події в Чернівцях є телеграм (37,2%), інстаграм (27,9%), фейсбук (9,7%), локальні новинні сайти (12,1%), телебачення (6,6%). 

Улюблені місця та події

Найчастіше респонденти відвідують такі місця: парки (35,7%), кав‘ярні та кафе (32,7%), громадські простори (16,6%), молодіжні центри (4,9%).

Молодь охоче б відвідала кіноперегляди (13,9%), музичні чи літературні фестивалі (11,9%), розважальні заходи (10,1%), виставки (7,9%), ІТ- та Digital-курси (7,6%), освітні події (7,4%), медичні курси (7%), мовні клуби (6%).

Чи комфортно їм у місті, скільки з них ВПО і з якими проблемами зіштовхнулись під час війни - усі деталі в інфографіці:

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новини Чернівців)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news0372

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівецька область #Чернівці #новини Чернівців #новини #молодь #опитування #резиденція молоді
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...