• Головна
  • Як вибрати хостинг: особливості віртуального виділеного сервера
Новини компаній
15:00, 16 вересня

Як вибрати хостинг: особливості віртуального виділеного сервера

Новини компаній

Якщо ви тільки думаєте про запуск сайту та не надто добре розуміється на цій темі, вибір хостингу може стати дійсно складною справою. Тому краще спочатку більш детально ознайомитись з темою, щоб розуміти, чим один варіант відрізняється від іншого, та який з них буде найкраще підходити до вашої ситуації.

Перш за все, розберемося з тим, що взагалі являє собою хостинг. Це послуга, яка надається клієнту, який отримує певний виділений для його сайту дисковий простір, а також всі інші ресурси, які потрібні, щоб забезпечити повноцінну, стабільну роботу сайту без збоїв та інших технічних проблем.

Як вибрати хостинг: особливості віртуального виділеного сервера , фото-1

Зараз виділяють п’ять основних різновидів хостингу. А саме:

  • Віртуальний сервер.
  • Хмарний сервер.
  • Віртуальний виділений сервер.
  • Фізичний сервер.

А також варіант, коли клієнт має власне обладнання, яке знаходиться у провайдера в дата-центрі.

Кожен з них має певні особливості, які роблять його оптимальним рішенням у певних випадках. Розгляньмо, коли найкраще користуватися віртуальним виділеним сервером або ж VDS.

Особливості такого варіанту

Такий сервер може вміщати велику кількість інформації, тому на ньому водночас може знаходитись декілька сайтів. Є два види віртуальних серверів: виділені та ні. У другому варіанті, функціонал, на який може розраховувати власник сайту доволі обмежений. Як і потужність, яку може забезпечити хостинг. Якщо вам потрібні ширші можливості, саме VDS буде пригідним вибором.

До сильних сторін виділеного віртуального сервера можна віднести:

  • Можливість користуватися root. Тобто у власника сайту буде доступ до системи та налаштувань.
  • Багато функцій, які зроблять керування більш гнучким та індивідуальним. Завдяки цьому керування VDS буде зручним та простим. Ви з легкістю зможете запускати сервер, перезавантажувати його, робити резервні копії, вимикати сервер, а також виконувати інші дії, які виведені для зручності на панель керування.
  • Широкий спектр можливостей для використання. Сервер буде гарним рішенням, як в тому випадку, коли вам потрібно розмістити одразу велику кількість своїх сайтів, так й в тому випадку, коли потрібно надійно зберігати інформацію про користувачів або базу даних. Сам сервер майже не має обмежень. Всі обмеження, які є, пов’язані виключно з вибраним тарифом. Тому якщо вам буде потрібно більше потужності або простору, слід тільки вибрати інший тарифний план й ви зможете швидко їх отримати.
  • Безпека завжди на високому рівні. Усі VDS сервери ізольовані один від одного. Що це значить для сайту? Навіть якщо інші сайти того ж провайдера, витрачають велику кількість ресурсів, це ніяк не вплине на роботу вашого сайту.

Коли слід вибрати такий варіант

Найпоширеніша ситуація, коли надають перевагу саме VDS, полягає в тому, що власнику сайту потрібно використати не стандартне програмне забезпечення. Крім цього, віртуальний виділений сервер – ідеальне рішення, коли того, що пропонують інші види хостингу недостатньо.

А може краще безплатна альтернатива?

Є доволі багато ситуацій, коли безплатного хостингу достатньо для роботи сайту. Але такий варіант не може бути альтернативою для VDS, тому що він здатен забезпечити роботу маленьких, некомерційних сайтів, які не мають багато вимог. Для складніших проектів безплатні варіанти не підходять. Доволі часто їх робота буває нестабільною. В ній можуть бути перебої. Іноді вони взагалі не відкриваються. Якщо, сайт – це хобі, то такий варіант можна розглянути. Але для серйозних проектів, а тим паче для магазинів – це повністю неприйнятно. Для забезпечення стабільної роботи краще обирати такі варіанти хостингу, як виділений віртуальний сервер. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...