• Головна
  • Як перевірити оригінал Ельбар?
Новини компаній
11:38, 27 вересня

Як перевірити оригінал Ельбар?

Новини компаній

Купуючи електронну сигарету, дуже важливо знати, як можна визначити підроблений Ельф Бар. Використання таких продуктів може серйозно зашкодити вашому здоров'ю. Якщо купити эльбар у перевіреному вейп шопі Клаудстор, можете бути впевнені у його справжності.

Чим небезпечно купувати підробку:

  • Підроблені електронки мають мінімальний функціонал, багато захисних функцій відсутні. Це негативно позначається на безпеці сигарети.
  • У підроблених Ельф Бар використовуються дешеві та неякісні акумулятори.
  • Через використання дешевих та неякісних матеріалів та комплектуючих відсоток браку може досягати 40-50%. В оригіналі не перевищує 1%.

Як відрізнити палений Ельфбар? Підроблений Ельф Бар має поганий смак, який не тільки неприємний, але також може викликати головний біль, запаморочення, нудоту або алергічні реакції.

Як перевірити оригінал Ельбар?, фото-1

Як перевірити справжність Elf Bar при покупці?

Підроблені Ельфи дуже шкідливі для вашого здоров'я. Вони досить поширені та продаються за нижчою ціною. Перед покупкою електронної сигарети уважно огляньте упаковку продукту, перш ніж її відкривати. На кожній упаковці є спеціальна наклейка з QR-кодом. Переконайтеся, що ви відскануєте його за допомогою смартфона. При скануванні вихідного коду на екрані відображаються ієрогліфи, відкривається інформація про сам продукт, дату та номер виробника, який збігається з номером, надрукованим на упаковці.

  • Якщо вам не вдається відсканувати QR-код, введіть його у відповідний контрольний рядок на офіційному сайті виробника. Якщо пристрій оригінальний, ви побачите віконце з гіперпосиланнями, кількість перевірок на оригінальність товарів.
  • На оригінальній упаковці Ельф Бар є голограма, що відбиває світло. Коли ви повертаєте її, можете побачити логотип з буквою, що переливається, «рухається» по квадрату.
  • Голограма на оригінальній продукції наноситься на картонне пакування, а також на індивідуальний пластиковий пакет, в який упакована кожна цигарка.

На кожній пачці електронних сигарет нанесений код виробника, покритий захисним шаром, що стирається.

Важливо! Один зі способів, як перевірити оригінальність Elfbar від підробки — уважно вивчити зовнішній вигляд електронної сигарети. Загальна різниця між контрафактною продукцією — це чорна заглушка на продукті. Річ у тому, що копіювальні апарати не знайомі з оригінальною технологією Ельф Бар. В результаті вони погано наповнюють цигарку рідиною і вона протікає. Для запобігання таким протіканням на підробки встановлюють заглушку.

Як перевірити оригінал Ельбар?, фото-2

Якщо цікавить, як відрізнити підробку Elf Bar, то додатково огляньте дно електронної сигарети. Оригінальний продукт відзначений значками утилізації (підлягає роздільному збору та містить електронні компоненти) та знаком CE. Вказує, що пристрій не становить небезпеки для здоров'я людини й не забруднює навколишнє середовище. Всі маркування мають ідеально прямі та чіткі краї, у той час, як на підроблених сигаретах вони розпливчасті та нечіткі.

У нижній частині оригінальної електронної сигарети Ельф Бар є отвір для забору повітря. Через нього ви можете бачити інформаційний світлодіод, що світиться, оточений чистим скосом (він світиться при роботі на повну потужність, блимає, коли батарея розряджена, і не світиться, коли курилка виходить з ладу).

Перевірка Elf Bar — голограма з QR кодом

Щоб захистити себе від підробки, Єльф Бар створив захисну голограму. Вона повинна бути присутня на картонній коробці та на індивідуальній пластиковій упаковці кожного продукту. Щоб перевірити оригінальність Qr-коду, необхідно увімкнути камеру смартфона та навести вказівник на код.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...