![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
13:12, 27 листопада 2022 р.
Буковинські піротехніки продовжують розміновувати Україну
![Буковинські піротехніки продовжують розміновувати Україну Буковинські піротехніки продовжують розміновувати Україну](/dist-assets/images/cap.jpg)
Піротехніки з Чернівецької області продовжують свою роботу на деокупованих територіях Донецької області.
Фахівці Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області продовжують обстежувати звільнені від окупантів території України та знищувати виявлені вибухонебезпечні предмети.
Нагадаємо, що 14 жовтня до Чернівців з Харківщини повернувся загін Головного управління ДСНС. На деокупованій території особовий склад розбирав пошкоджені елементи дахів та будівельних конструкцій покрівель, виконував відновлювальні роботи в будинках та допомагав місцевому населенню.
Нагадаємо: 14 жовтня у Чернівці з Харківщини повернувся загін Головного управління ДСНС. На звільнених територіях рятувальники розбирали пошкоджені елементи дахів та будівельних конструкцій покрівель. Також фахівці проводили відновлювальні роботи в будинках і допомагали місцевим жителям.
Через місяць, 14 листопада, стало відомо, що наші рятувальники допомагають відновити електропостачання у звільненій Херсонщині. Вони займалися відбудовою повітряних ліній із заміною траверс, опорних ізоляторів, монтажем проводу, ремонтом відгалуджень до будинків та перезаживленням споживачів у населених пунктах Таврійського краю.
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
16:00, 16 липня
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
live comments feed...
Коментарі