
11:46, 17 січня 2023 р.
В енергосистемі країни збільшився дефіцит потужності - які ліміти для Чернівецької області

Через дефіцит потужностей в енергосистемі країни дозволені ліміти споживання для Чернівецької області складають трохи більше 50% від потреби регіону.
"Енергоатом" планує вивести з ремонту один енергоблок, який було введено в плановий ремонт на початку січня, і підключити його до енергосистеми. Зараз фахівці працюють у прискореному темпі, щоб вже на початку лютого всі дев'ять енергоблоків АЕС, які знаходяться на підконтрольній Україні території, працювали на повну потужність, - повідомив керівник компанії Петро Котін.
На сьогодні дефіцит потужності в енергосистемі збільшився через масований обстріл 14 січня. Деякі об'єкти енергетики пошкоджені, деякі - не підлягають відновленню, - повідомляє Чернівціобленерго.
Читайте: Чотири рази на день - графік відключення світла у Чернівцях та області на 17 січня
Тому Укренерго надає усім областям нижчі ліміти споживання, ніж надавали минулого тижня, і так буде тривати ще певний час.
Сьогодні для Чернівецької області обмеження навантаження складає лише 52% від потреби регіону. Проте, у компанії наголошують, що намагаються вкластися у ці обмеження, щоб не допустити примусові обмеження об'єктів критичної інфраструктури та забезпечити безперебійну життєдіяльність краю.
Водночас через перевищення лімітів сьогодні вранці вже застосовані примусові відключення у шести областях України.
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:33
Вчора
07:07
Вчора
Біля меморіалу Небесної Сотні у Чернівцях згадали двох буковинців, які загинули на Майдані (ФОТО)
НОВИНИ
19:27
21 листопада
18:42
21 листопада
17:04
21 листопада
15:34
21 листопада
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:32, 10 листопада
15:41, 11 листопада
17:44, 20 листопада
18
08:36, 18 листопада
49
Коментарі