• Головна
  • У Чернівцях збираються створити індустріальний парк - яким він буде і де знаходитиметься
11:14, 30 січня

У Чернівцях збираються створити індустріальний парк - яким він буде і де знаходитиметься

У Чернівцях збираються створити індустріальний парк - яким він буде і де знаходитиметься

У Чернівцях проголосували за створення індустріального парку. Розбираємося, що це означає для міста, де він знаходитиметься і яким має бути.

Депутати міської ради на сесії в січні 2023 року прийняли рішення про створення у Чернівцях індустріального парку й ухвалили його концепцію. Про це 26 січня повідомила міськрада у своєму Telegram каналі.

До повідомлення додається документ із концепцією індустріального парку. Ми ознайомилися з нею і пропонуємо читачам найцікавіше звідти.

Отже, індустріальний парк - це розвинена під промислові потреби інфраструктура. Його користь - у появі нових робочих місць, залученні інвестицій та технологій, збільшенні надходжень до бюджету.

Майбутнє географічне місце індустріального парку (ІП) в Чернівцях - 1 провулок Комунальників. Площа - 15,874 Га. Він має знаходитись на доступній відстані від доріг, магістралей та інших видів сполучення.

У Чернівцях збираються створити індустріальний парк - яким він буде і де знаходитиметься, фото-1

Одна з головних переваг Чернівців для ІП - зручне автомобільне сполучення з країнами Європи. Зокрема з Румунією, Болгарією, Польщею, Грецією, Литвою. Серед інших, які названі в концепції - зручна транспортна розвʼязка, близькість аеропорту, залізничної колії.

ІП створюється на строк не менше 30 років. Його очікувана потреба в газі - 2 496 000 м куб/рік, в електроенергії - 5 МВт/год, воді - 15 л/сек.

Враховується також те, що Чернівці стали прихистком для багатьох переселенців та релокованих підприємств - це має стати додатковим джерелом і трудових ресурсів, і зацікавлених у розвитку парку. Так, зазначається, що станом на 4 січня у Чернівцях зареєстровано 45 тис. переселенців, з них близько половини - працездатного віку. Релоковано 52 підприємства.

План розвитку в розрізі років такий:

У Чернівцях збираються створити індустріальний парк - яким він буде і де знаходитиметься, фото-2

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #новини Чернівців #Чернівецька область #новини Буковини #індустріальний парк #промисловість #міська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...