
14:26, 21 квітня 2023 р.
На Буковині взяли під варту киянина за організацію переправлення чоловіків за кордон

Правоохоронці викрили жителя Києва, який організував нелегальний трансфер чоловіків призивного віку до Молдови у Дністровському районі. Порушнику за це загрожує позбавлення волі від семи до дев'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
Протиправну діяльність жителя столиці задокументували слідчі Дністровського районного відділу поліції спільно з ДПСУ. 31-річний киянин підшукував чоловіків, які мали намір виїхати з України. Зловмисник за винагороду 2000 доларів за людини допомагав перетнути державний кордон трьом ухилянтам.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру. Суд обрав порушнику запобіжний захід – тримання під вартою. Триває досудове розслідування.
Читайте також:
- Скільки на Буковині разів за рік чоловіки намагалися незаконно перетнути держкордон
- На Буковині житель Дніпропетровщини намагався виїхати за кордон з підробленими документами
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:33
09:21
Спецтема
Оголошення
17:05, 27 квітня
4
06:03, 22 квітня
18:36, 22 квітня
live comments feed...
Коментарі