
13:08, 25 квітня 2023 р.
У тролейбусах Чернівців з 1 червня не можна буде розрахуватись готівкою

З 1 червня у Чернівцях вилучають готівку з електротранспорту. Тобто розрахуватись можна буде карткою чи купити проїзний.
З 1 червня у тролейбусах Чернівців не можна буде розрахуватись готівкою - тільки карткою через валідатор, через мобільний додаток EasyPay або Приват24, або купивши проїзну картку.
Відповідне рішення ухвалили на засідання виконкому 25 квітня, - повідомив міський голова Роман Клічук.
Відповідний проєкт рішення "Про використання паперового квитка для оплати проїзду в міському електричному транспорті" опублікований на сайті міськради.
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:08
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:09, 20 червня
18:09, 20 червня
14:18, 9 червня
18:09, 20 червня
07:50, 12 червня
Коментарі