
10:42, 2 травня 2023 р.
У Чернівцях контролери виявили "зайців" з наркотичними речовинами

Контролери на маршруті виявили "зайців", які перевозили підозрілі речовини.
Як повідомляє Чернівецьке тролейбусне управління, інспектори з контролю виявили двох осіб, які їхали у транспорті без квитків. У спілкуванні з контролерами вони почали себе агресивно поводити, тому було прийнято рішення викликати поліцію.
Патрульні прибули на місце і у ході перевірки виявили речовини, схожі на наркотичні. Порушників було затримано за 135 ст. КУпАП та доставлено у відділ поліції. Наразі проводяться слідчо-оперативні дії.
"Наші контролери очистили місто від "зайців" та взялися за реалізаторів наркотичних речовин" - пишуть на сторінці тролейбусного управління.
Читайте також:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:28
Вчора
14:15
Вчора
13:31
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:09, 18 червня
2
22:28, Вчора
15:12, 22 червня
12:13, 19 червня
15:21, 22 червня
Коментарі