
13:02, 3 травня 2023 р.
Двоє буковинок віддали понад 25 тис. грн шахраям

За добу до поліції звернулися двоє буковинок із повідомленнями про те, що вони стали жертвами інтернет-шахрайства
1 травня до поліції звернулась 33-річна чернівчанка, повідомивши, що під приводом отримання фінансової допомоги в одному із месенджерів, перейшла за посиланням та ввела всі необхідні реквізити її банківського рахунку, таким чином шахраї заволоділи 8600 гривень жінки - повідомляє Головне управління поліції в Чернівецькій області
Того ж дня жертвою шахрайства стала 45-річна жителька міста Кіцмань. Вона розповіла правоохоронцям, що їй зателефонував невідомий номер, який представився працівником банку, увійшовши у довіру до буковинки, він дізнався коди, які надійшли заявниці в СМС-повідомленнях, внаслідок чого з банківської картки жінки зникло понад 16 тисяч гривень.
Правоохоронці застерігають не переходити за сумнівними посиланнями, ні в якому разі не вводити реквізити своїх платіжних карток та конфіденційну інформацію, персональні дані, що стосуються вашого банкінгу невідомим особам, навіть якщо вони представляються співробітниками банку.
Читайте також:
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:22
Вчора
12:57
Вчора
11:30
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:41, 22 січня
16:40, 26 січня
16:33, 26 січня
2
17:38, Вчора
17
03:34, 28 січня
Коментарі