![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
09:16, 24 травня 2023 р.
Що відомо про нову заступницю начальника Чернівецької обладміністрації
![Що відомо про нову заступницю начальника Чернівецької обладміністрації Що відомо про нову заступницю начальника Чернівецької обладміністрації](/dist-assets/images/cap.jpg)
Юлія Грицку-Андрієш призначена заступницею начальника Чернівецької ОВА. Соціальний напрямок та допомога з Румунії стануть пріоритетами для новопризначеної.
Чернівецька обласна військова адміністрація отримала нового заступника начальника. Кабінет Міністрів України затвердив призначення Юлії Грицку-Андрієш на цю посаду. Вона буде відповідати за соціальний напрямок.
Юлія Грицку-Андрієш є депутаткою Чернівецької обласної ради від партії «Слуга народу». Вона має ступінь кандидата економічних наук і працює асистенткою кафедри Міжнародних економічних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.
На початку війни в Україні Юлія Грицку-Андрієш стала співзасновницею благодійного фонду «Help Ukraine Romania», який забезпечує надходження гуманітарної допомоги з Румунії.
![Що відомо про нову заступницю начальника Чернівецької обла..., фото-1 Що відомо про нову заступницю начальника Чернівецької обладміністрації, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Читайте: Соцвиплати для переселенців у 2023 році будуть збережені - Верещук
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:56, 18 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
16:00, 16 липня
16:01, 16 липня
live comments feed...
Коментарі