• Головна
  • Що знайшли у воді на міському пляжі Чернівців
17:11, 10 червня

Що знайшли у воді на міському пляжі Чернівців

Що знайшли у воді на міському пляжі Чернівців

Моніторинг якості води показав певні відхилення на Чернівецькому міському пляжі.

Літом 2023 року проводяться дослідження якості води на 10 пляжах Чернівецької області, включаючи Чернівецький міський пляж, - повідомив Чернівецький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

За результатами аналізу виявлені певні відхилення від санітарних вимог на одному з пляжів, а саме на Чернівецькому міському пляжі.

В рамках моніторингу дослідили 23 проби води з різних водойм за хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками. Зокрема, 15 проб дослідили на віруси, а 6 проб - на наявність холери.

Відхилення від санітарних вимог за бактеріологічними показниками виявлені у трьох зразках води з річки Прут, відібраних у межах Чернівецького міського пляжу.

Зокрема на міському пляжі виявили перевищення індексу лактозопозитивної кишкової палички або ЛКП. Вона є продуктом життєдіяльності живих організмів і тому присутня  у всіх об'єктах навколишнього середовища. 

Читайте: Чому у річці Прут у Чернівцях заборонено купатися

Також дослідили 10 проб грунту за хімічними, бактеріологічними та паразитологічними показниками. Проте відхилень від нормативів не виявили. Моніторингові дослідження якості води та грунту на пляжах області продовжуються.

Тепер, коли ми знаємо про результати моніторингу, давайте поговоримо про те, що це означає для відпочиваючих на пляжах. Наявність лактозопозитивної кишкової палички у воді може свідчити про забруднення води фекаліями, що може призвести до різних захворювань. Тому відпочиваючим на Чернівецькому міському пляжі слід бути обережними та слідкувати за своїм здоров'ям.

Наразі немає інформації про те, чи будуть вжиті якісь заходи щодо поліпшення ситуації на Чернівецькому міському пляжі. Однак ми сподіваємося, що відповідні органи візьмуть ситуацію під контроль та забезпечать безпечні умови для відпочинку населення на пляжах Чернівецької області.

Загалом, моніторинг якості води на пляжах є важливим аспектом безпечного відпочинку там. Він допомагає виявити проблеми та вжити необхідних заходів, аби їх вирішити, а також інформувати населення про стан водойм. 

Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз

Найактуальніші новини читайте у нашому Viber (новини Чернівців)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #новини Чернівців #Чернівецька область #вода #річка #Прут #якість води #екологія #пляж #відпочинок #літо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...