• Юнак з Буковини здобув перемогу на чемпіонаті України з легкої атлетики
18:34, 3 липня 2023 р.

Юнак з Буковини здобув перемогу на чемпіонаті України з легкої атлетики

Юний атлет поставив свій особистий рекорд на чемпіонаті.

Олександр Мельничук виборов перемогу у Чемпіонаті України з легкої атлетики, який нещодавно відбувся в Луцьку.

Про це повідомляє Чернівецька обласна військова адміністрація.

Атлет змагався на дистанції 400 метрів і показав надзвичайний результат - 49.72 секунди. Він поставив свій власний рекорд. Це не перша його перемога. Тиждень тому він також став чемпіоном України на дистанції 400 метрів серед юніорів, змагання проходили у Кропивницькому.

Ще один буковинець, Олексій Фарбатюк, відзначився у змаганнях зі штовхання ядра та метання диска. Фарбатюк здобув бронзову медаль на чемпіонаті України зі штовхання ядра, а також зайняв сьоме місце з метання диска.

Найактуальніші новини читайте у нашому Viber (новини Чернівців)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #Чернівецька область #новини Чернівців #новини Чернівці #Буковина #0372 #чемпіонат #виграв #рекорд.