
21:21, 20 липня 2023 р.
На Буковині одному чоловіку вдалось втекти на кордоні від правоохоронців

Прикордонники затримали нелегальних «туристів» біля кордону з Румунією.
Вчора протягом дня підрозділ прикордонників «Селятин» затримували чоловіків, які намагалися нелегально перетнути українського кордону до Румунії.
Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.
За даними відділу контролю, спочатку було зупинено автомобіль з двома громадянами призовного віку. Правоохоронці ставили конкретні питання, однак затримані щодо причини свого перебування біля державного кордону говорили невпевнено.
Додатково, з рейсового автобуса було затримано ще трьох чоловіків, які також не могли аргументовано інформувати про свої наміри.
Вже під вечір прикордонний наряд зафіксував трьох громадян, що направлялися в сторону державного кордону з Румунією як "туристи".Одному вдалось втекти від правоохоронців. Правоохоронці активно проводять пошукові роботи.
Прикордонний підрозділ забезпечив доставку всіх затриманих в установу. Органи правопорядку склали протоколи про адміністративні правопорушення.
Читайте також:
- Західна прикордонна служба спіймала 18 військовозобов’язаних чоловіків
- На Буковині фотопастка допомогла затримати чотирьох чоловіків при спробі перетнути кордон
Ще не підписані на наш Telegram канал? Зробіть це зараз
Найактуальніші новини читайте у нашому Viber (новини Чернівців)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:42
Вчора
17:34
Вчора
17:00
Вчора
16:40
Вчора
13:14
Вчора
Спецтема
Оголошення
18:43, 18 червня
09:44, 17 червня
18:43, 18 червня
09:44, 17 червня
18:43, 18 червня
live comments feed...
Коментарі