• Головна
  • Широкий асортимент шкарпеток дрібним та великим оптом
Новини компаній
14:24, 31 липня 2023 р.

Широкий асортимент шкарпеток дрібним та великим оптом

Новини компаній

Зазвичай люди прискіпливо оглядають взуття перед його придбанням. А потім міряють, намагаючись зрозуміти – чи зручно буде ходити в чоботах або кросівках. При цьому мало хто замислюється, що й шкарпеткові вироби потрібно вибирати так само ретельно. Тож, перед тим, як купити шкарпетки, потрібно визначитись, який варіант буде найкращим.

До речі, найвигіднішим рішенням вважається замовлення упаковки, до складу якої входить від 6 пар. Оптові ціни трохи менші за роздрібні, а значить, можна непогано заощадити. Це ще й зручно, адже в гардеробі завжди буде певний запас, на всяк випадок.

Різновиди шкарпеток

Наразі існує багато видів шкарпеток різних типів. Вони відрізняються за деякими критеріями.

Передусім, у продажі є чоловічі https://opt-shkarpetok.com/cholovichi-shkarpetky/ моделі, жіночі та дитячі. При виготовленні даних моделей враховуються особливості форми стопи, тому шкарпетки сидять більш зручно.

На упаковці з виробами можна зустріти позначення відносно товщини. Це варто враховувати, особливо тоді, коли немає змогу особисто роздивитись шкарпетки. А саме:

· Ультра лайт – тонкі моделі, використовуються для повсякденного носіння;

· Лайт – теж тонкі, проте мають потовщення в зоні стопи, що робить їх чудовим варіантом для носіння не лише влітку, а й восени чи навесні;

· Медіум – потовщення присутнє також на верхній частині;

· Хеві – товсті шкарпетки, використовуються переважно взимку або восени, якщо взуття демісезонне;

· Екстра хеві – найбільш товсті вироби, добре підходять для сильних морозів.

Наступний критерій, за яким відрізняються шкарпеткові вироби – довжина миска. Відповідно бувають моделі:

· Без миску – їх взагалі не помітно під взуттям;

· З низьким миском – або дістають до кістки на щиколотці, або ж ледь закривають її;

· Середні – дістають до литок;

· Високі – до середини литок або майже до колін.

Останніми роками можна побачити маркування шкарпеток щодо призначення. Так, вони поділяються на моделі для повсякденного носіння (найбільш доступний за вартістю варіант), для занять спортом, трекінгові та тактичні. Це дуже зручно, бо тепер людина вибирає саме ті шкарпеткові вироби, які будуть найкомфортнішими в певних умовах.

Що впливає на якість

Безперечно, найбільший вплив на якість, міцність та довговічність має склад шкарпеток. На це варто звернути увагу. Склад пишеться на упаковці, тож його легко помітити.

Матеріалами виготовлення можуть бути натуральна бавовна чи вовна (в тому числі й для тонких виробів), або ж синтетика. Проте повністю синтетичні матеріали не використовуються, вони лише додаються до натуральних волокон. В той же час, жіночі шкарпетки https://opt-shkarpetok.com/zhinochi-shkarpetky/ можуть виготовлятись з шовку або його комбінації з іншими матеріалами.

Відсоток синтетичних волокон не повинен перевищувати 20%. Це оптимальний варіант, адже шкарпетки стають більш еластичними, отримують міцність та підвищену зносостійкість, висихають після прання швидше.

Натомість, якщо відсоток синтетики значно перевищує 20%, то шкарпеткові вироби втрачають зручність для постійного носіння, знижується рівень комфорту, а ноги сильно потіють. Тому за основу й береться натуральний матеріал. Він забезпечує вільну циркуляцію повітря, завдяки чому ноги менше пітніють, знижується ризик появи мозолів.

Іншим фактором, який теж впливає на якість даних виробів, є в’язка. Шкарпетки преміального класу мають особливу в’язку, яка збільшує щільність у зоні стопи та п’ятки. Носити такі моделі набагато приємніше, вони чудово підходять для заняття спортом, багатоденних походів, мають підвищену зносостійкість.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...