• Головна
  • З Чернівців до Трускавця: скільки коштує відпочинок, що цікавого і як доїхати
17:09, 14 вересня 2023 р.

З Чернівців до Трускавця: скільки коштує відпочинок, що цікавого і як доїхати

З Чернівців до Трускавця: скільки коштує відпочинок, що цікавого і як доїхати

Літо офіційно вже закінчилося, але ще триває найкомфортніша погода для відпочинку. Зараз та пора, коли спека вже відступила, а ранки та вечори - свіжі і прохолодні. Тому початок осені - ідеальний час для відпочинку.

Вересень балує нас теплою та комфортною погодою, яка ідеально підходить для того, аби взяти кілька днів відгулу чи невеличку відпустку і поїхати на очікуваний відпочинок. Для того, аби приємно провести час, не обовʼязково їхати за кордон. Гарний відпочинок можна організувати і в Україні.

Раніше сайт 0372.ua розказував про те, куди можна поїхати відпочити на Буковині у вихідні, і як до цих місць дістатися. Цього разу ми виходимо за межі області і розкажемо про відпочинок у Трускавці Львівської області.

Як дістатися з Чернівців і назад, скільки коштує дорога

З Чернівців до Трускавця щоранку їздить прямий автобус, вартість квитка в якому - близько 500 грн. Назад можна повернутися таким же шляхом, вартість квитка - приблизно така сама.

Щодо залізничного сполучення, то з Чернівцями його немає. Єдиний варіант - їхати з Чернівців до Львова, а звідти - до Трускавця. Але вийде довше і точно не дешевше. 

Від автостанції до потрібного готелю чи санаторію можна доїхати на таксі. Можна зателефонувати за номером 838 або 579, можна скористатися додатками Bolt чи Uklon. Краще не користуватися послугами тих таксистів, які “чергують” на автовокзалі - вийде дорожче, ніж просто викликати машину. А так середня вартість поїздки - від 35 до 60 грн. Саме по собі містечко маленьке, обʼїхати його можна по колу за кілька хвилин, тому і вартість невисока.

Отримуйте новини на ваш телефон, підпишіться на наш Telegram

Де жити і харчуватися, скільки грошей на це треба

У Трускавці величезна кількість санаторіїв, готелів та пансіонатів на будь-який гаманець та будь-які вподобання. Можна забронювати номер люкс на останньому поверсі готелю з повним комплексом спа-процедур. А можна знайти і доволі скромний номер у середньому санаторії. 

Так, на Booking можна знайти номери чи кімнати від 180 до 700 грн з людини за добу, а можна забронювати номер і за 1,5-4 тис. грн за добу. 

При цьому на сторінці готелю обовʼязково треба дивитися, що входить у вартість. Зазвичай стандартна ціна в готелі включає сніданок. Обід і вечеря оплачуються окремо в ресторані або можна харчуватися в інших закладах.

Послуги спа зазвичай теж оплачуються окремо. Частіше за все до них відносяться такі приємності: косметолог, огляди у різних лікарів, сауна, басейн, різні масажі, ванни, інгаляції та інші профілактичні процедури.

З їжею ситуація така сама. Можна харчуватися в дорогому ресторані, а можна пошукати кафе із бюджетними та більш-менш прийнятними цінами. Тобто можна поїсти і на 300 грн, а можна - і на 1,5 тис. грн.

Що цікавого є у місті

У Трускавці є дельфінарій, музей Михайла Біласа, музей історії Трускавця, кінотеатр, кілька нічних клубів, багато сувенірних крамничок.

Щодо прогулянок та активного відпочинку, то пропонується наступне: Truskavka Lend​ – парк сімейного відпочинку, взимку - гірськолижний комплекс Буковиця, сквер ім. Раймонда Яроша, парк Адамівка та ландшафтний парк Підгірʼя.

Які екскурсії доступні з Трускавця

З Трускавця можна поїхати на екскурсію, аби подивитися на мальовничі місця Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Такі екскурсії там організовують різні готелі. Тож на рецепції того місця, де ви відпочиватимете, завжди можна спитати контакти тих, хто відповідає за екскурсії.

Зазвичай це відбувається так: ви бронюєте місце в автобусі, оплачуєте екскурсію, у призначений час вас з готелю забирає автобус, потім заїжджає за іншими учасниками екскурсійної групи і вирушає. По дорозі організатори пояснюють всі нюанси поїздки і таймінг.

Ми подібним чином поїхали на озеро Синевир. Екскурсія тривала весь день, з 8.30 до 21.00. Її вартість за двох людей - 1000 грн, окремо оплачувався підйом та спуск канатною дорогою і харчування в ресторані.

Але є й інші екскурсії, наприклад такі:

  • Стрий, водоспад Кам'янка, Мертве озеро, село Доброгостів;

  • Фортеця Тустань. Східниця;

  • Село Труханів. Скелі Довбуша;

  • Старий Самбір, Ужоцький перевал, Закарпаття, Ужанські купелі;

  • Гора Батинець. Краєвиди ріки Стрий;

  • Гора Перешпа. База Опака.

Що треба знати про місто

Трускавець - місто обласного підпорядкування Дрогобицького району Львівської області. Населення - близько 23 тис. людей. Це відоме курортне місто завдяки його цілющій мінеральній воді “Нафтуся”, загальна кількість джерел якого - 25.

Перша письмова згадка про Трускавець датується 1427 роком.

На назву міста вплинула литовська мова. По-литовськи druska - сіль, а Прикарпаття - відомий центр солеваріння. На користь цього свідчать тісні міждержавні стосунки Галицько-Волинського князівства і Великого Князівства Литовського у 12-15 століттях.

Датою офіційного заснування бальнеологічного курорту вважається 1827 р. В цей час споруджено приміщення для перших 8 ванн. Хоча лікувальні властивості трускавецьких вод були відомі давно.

Сьогодні курорт вже може щорічно приймати до 350 тисяч відпочивальників.

Отже, відпочинок у Трускавці - не найдорожчий, і за бажанням там можна знайти дозвілля житло та харчування “по кишені”. Є розваги у самому місті. Є можливості і для тих, хто бажає під час відпочинку подивитись інші місця України, до яких у повсякденному житті немає часу чи можливості дістатися. 

Читайте: Краєвиди та альтанки: де на Буковині можна відпочити

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #новини Чернівців #Чернівецька область #Львівщина #відпочинок #осінь #туризм #Трускавець #подорожі #відпустка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...