09:35, 1 лютого 2024 р.
Нарешті на Батьківщині: з російського полону повернулися двоє буковинців
31 січня 2024 року відбувся другий великий обмін полоненими, під час якого повернулися 207 українців. Серед них було і двоє буковинців.
Читайте: "Наші вдома" - повернули 207 захисників з російського полону
Додому з російського полону повернулися двоє буковинців: Андрій Степанов з Новодністровська і Валерій Дашкевич із с. Клішківці. Про це вчора повідомив голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
Відомо, що Андрій Степанов як прикордонник брав участь в обороні заводу "Азовсталь". Він перебував у полоні два роки.
Вітаємо героїчних земляків та усіх рідних і близьких, хто не втрачав надію!
Усе цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram
Нагадаємо, що під час обміну на початку січня цього року з ворожого полону також повернулися двоє буковинців - Іван Горловський та Олексій Кніппенберг.
Читайте також за цією темою:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:00
Вчора
14:42
Вчора
08:18
Вчора
17:26
18 січня
15:23
18 січня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:42, 15 січня
10
10:21, 9 січня
32
12:26, 13 січня
live comments feed...
Коментарі