![](https://s.0372.ua/section/logo/upload/pers/43/logo.png?20240727)
10:00, 11 лютого
Як зелена вода у Чернівцях зберегла мільйони
![Як зелена вода у Чернівцях зберегла мільйони Як зелена вода у Чернівцях зберегла мільйони](/dist-assets/images/cap.jpg)
"Чернівцітеплокомуненерго" додали барвник до теплоносія, щоб виявити, де не законно беруть воду. Тільки за перший місяць експерименту запобігли збитків на суму 2 мільйони гривень через вчасне виявлення витоку.
Мешканці Чернівців звернулися до "Чернівцітеплокомуненерго" з питанням про те, чому з батарей у них йде зелена вода. Раніше ми писали, що комунальне підприємство опублікувало відповідь, у якій підтвердило той факт, що вони додали барвник до теплоносія, який циркулює від однієї з великих котелень. Він абсолютно безпечний.
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber
"Звертаємось до всіх: якщо ви побачили кольорову воду з батарей — повідомте нам в приватні повідомлення чи на гарячу муніципальну лінію 15-80. Це дасть нам змогу зрозуміти, де є витоки і крадіжки теплоносія, а вам — зекономити ресурси громади", - написали "Чернівцітеплокомуненерго".
Усе цікаве та найважливіше читайте у нашому Telegram
На щомісячній пресконференції Романа Клічука отримали відповідь для чого ж використовували барвник: "На цей експеримент ми витратили 10 тисяч гривень. Уже за перший місяць експерименту простежили значну економію, адже запобігли втрат на суму 2 мільйони гривень через витік теплоносія, що знаходиться на Південно-Кільцевій. Експеримент показав хороший результат, тож думаю, що такий метод будемо й надалі використовувати на інших котельнях".
Читайте:48 млн грн на ремонт вулиці чи на ЗСУ - Чернівці стоять перед вибором
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:02
25 липня
16:01
25 липня
14:04
25 липня
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
16:04, 16 липня
18:56, 18 липня
15:58, 16 липня
18:56, 18 липня
16:02, 16 липня
live comments feed...
Коментарі