12:50, 13 березня 2024 р.
Яке майбутнє чекає найстаріший стадіон у Чернівцях
Фото з Буковинської універсальної біржі
"Буковина" – один з найстаріших стадіонів у Чернівцях, де і досі відбуваються знакові матчі чемпіонату України та кубка України. У цьому матеріалі ми хочемо розповісти про історію та оренду стадіону.
З’явився стадіон "Буковина" зусиллями місцевих фабрик, шкіл на базі повоєнного "Динамо". У 1956 році стартувало будівництво, яке повністю завершилося в наступному році. За цей невеликий час існування стадіону стадіон тричі змінив назву. Спершу його назвали "Динамо", потім, з 1960 року по 1965 рік стадіон носив назву "Авангард". У 1966 році стадіон отримав свою сучасну назву, яку носить дотепер, – "Буковина".
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber
Офіційно стадіон відкрили товариським матчем, на якому зустрілася місцева команда "Буковина" та київська команда "Динамо". З того часу стадіон став однією з головних спортивних майданчиків Буковинського краю.
Це не просто просто футбольна арена, тут облаштовано міні-футбольний майданчик, є майданчик для пляжного волейболу, встановлено тенісний корт для гри. Окрім спортивних подій, на стадіоні відбуваються масштабні музичні концерти відомих виконавців.
Підписуйтесь на наш Telegram
5 березня оголосили конкурс про здачу стадіону в оренду, дата проведення аукціону - 22 березня. Стартова плата за оренду понад трьох тисяч квадратних метрів – 27 741 грн. Планують здати в оренду на п’ять років, про це повідомили на facebook-сторінці Буковинської Універсальної Біржі.
Роман Клічук 7 березня на пресконференції розповів, що міська рада зацікавлена, щоб стадіон взяли в оренду, і щоб місто не витрачало кошти на його утримання.
"У цьому сезоні "Буковина" не вийде в прем’єрлігу, ставлять за ціль зробити це в наступному. Але є певні параметри футбольного поля, згідно з якими команда матиме право виступати у прем’єрлізі. Йдеться про підігрів поля, якісне світло. Компанія "Дімарт" планує вкладати у це кошти", - розповідає Клічук.
Клічук запевняє, що орендарі зможуть привести стадіон до порядку.
"Законом заборонено приватизувати спортивні споруди. Крім оренди приміщення, сума якої буде визначена на конкурсі, орендар платитиме й земельний податок – приблизно 500 тисяч гривень на рік", - зазначає Роман Клічук.
Читайте також: За скільки мільйонів відремонтують міжбудинкові проїзди у Чернівцях
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:42, 10 січня
10:32, 10 січня
08:42, 10 січня
09:47, 10 січня
10:32, 10 січня
live comments feed...
Коментарі