• Головна
  • Виплати до Дня Незалежності-2024: хто отримає додаткові кошти
14:18, 22 червня

Виплати до Дня Незалежності-2024: хто отримає додаткові кошти

Виплати до Дня Незалежності-2024: хто отримає додаткові кошти

Кабінет міністрів ще навесні затвердив розміри разової грошової виплати до Дня Незалежності України ветеранам війни, особам, на яких поширюється дія Законів України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань".

До Дня Незалежності України 2024 року ветерани війни та певні категорії громадян отримають одноразову грошову допомогу у розмірах від 450 до 3100 грн:

  • 450 грн отримають учасники війни, колишні в’язні концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання, особи, яких примусово вивезли на роботу, діти партизанів, підпільників та інших учасників боротьби з націонал-соціалістичним режимом у тилу ворога.
  • 650 грн нададуть членам сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, які визнані особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва або з інших причин і не одружилися вдруге.
  • 1000 грн виплатять учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності та колишнім неповнолітнім (до 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання, а також дітям, які народилися в таких місцях.
  • 3100 грн отримають особи з особливими заслугами перед Батьківщиною.

Для осіб з інвалідністю внаслідок війни та колишніх малолітніх (до 14 років) в’язнів концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового утримання, визнаних особами з інвалідністю: 

  • I група — 3100 грн;
  • II група — 2900 грн;
  • III група — 2700 грн.

Особи, які отримують пенсію або щомісячне довічне грошове утримання, отримають виплати автоматично, без необхідності звертатися до Пенсійного фонду України.

Особи, які не перебувають на обліку в органах Пенсійного фонду України як отримувачі пенсій або щомісячного довічного грошового утримання, повинні звернутися до територіальних органів Пенсійного фонду України (сервісних центрів) з відповідною заявою та документами, що підтверджують їх статус та особу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Слов’янськ #новини #Чернівці #новини Чернівців #новости Славянска #виплати до Дня незалежності #День незалежності #виплати #грошова компенсація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...