
15:15, 9 вересня 2024 р.
Скільки речей загубили в тролейбусах мешканці Чернівців з початку року

Фото - 0372.ua
Пасажири громадського транспорту у Чернівцях інколи забувають свої особисті речі, більшість з них - успішно повертають власникам.
Про це повідомляє КП "Чернівецьке тролейбусне управління"
Лише з початку 2024 року пасажири загубили більше 150 речей та документів у комунальному транспорті, з яких 104 знахідок вже повернуто власникам.
У комунальному підприємстві наголосили, що найчастіше пасажири гублять наплічники (особливо в період навчального року), пакети та документи: посвідчення, транспортні картки, паспорти.
Що робити, якщо ви загубили щось у транспорті, не хвилюйтеся. Ось кілька простих кроків, щоб повернути свою річ:
- Підпишіться у Telegram комунального підприємства https://t.me/chtuinfo.
- Згадайте маршрут і номер транспорту, яким їхали. Далі зателефонуйте за номером: +380 50 43 42 989 (голосове меню, кнопка №4), і ми допоможемо вам повернути загублене.
Зручний формат новини у нашому Telegram
Ще більше цікавого та актуального контенту отримуйте в нашому Instagram
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
21:08
Вчора
19:43
Вчора
14:31
Вчора
11:39
Вчора
09:42
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
19:34, 22 квітня
04:04, 20 квітня
live comments feed...
Коментарі