
НОВИНИ
11:18, 13 грудня 2024 р.
На Буковині розкрили масштабну схему контрабанди авто з ЄС
НОВИНИ

Фото: Чернівецька обласна прокуратура
Співробітники правоохоронних органів викрили масштабну схему контрабанди легкових автомобілів з країн Європейського Союзу на територію України.
Про це повідомили у Чернівецькій обласній прокуратурі.
За даними слідства, упродовж 2024 року організована група осіб під виглядом гуманітарної допомоги для благодійних фондів ввезла в Україну понад два десятки автомобілів, ухилившись від сплати митних платежів.
Головним фігурантом справи є громадянин Молдови, який купував автомобілі за кордоном та залучав українців для їхнього ввезення в країну. Щоб уникнути митного контролю, автомобілі декларувалися як гуманітарна допомога. Внаслідок протиправної діяльності держава недоотримала понад 3,5 мільйони гривень.
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber
Слідчі встановили, що організатору схеми повідомлено про підозру у контрабанді, вчиненій у значному розмірі за попередньою змовою групою осіб. Йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави.
Досудове розслідування триває. Правоохоронці продовжують встановлювати всіх причетних осіб та обсяг завданих державі збитків.
Читайте також: Прикордонники затримали групу порушників на кордоні з Румунією
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:39
Вчора
17:18
Вчора
17:10
Вчора
14:16
Вчора
12:26
Вчора
Спецтема
Оголошення
10:40, 13 січня
20
18:45, 12 січня
15:14, 14 січня
1
14:26, 8 січня
02:59, 14 січня
Коментарі