
НОВИНИ
09:25, 17 січня
На Буковині створять додаткові місця для тимчасового проживання ВПО
НОВИНИ

Фото: Чернівецька ОВА
У Чернівецькій області до червня 2025 року планують створити 207 додаткових місць для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб (ВПО), з яких 87 будуть інклюзивними.
Про це йшлося під час зустрічі фахівців Департаменту регіонального розвитку Чернівецької ОВА з представниками благодійного фонду «Рокада», повідомляє Чернівецька ОВА.
Обговорення стосувалося реалізації проєкту «Підтримка приймаючих громад: створення доступних умов для евакуації населення».
Будьте в курсі головних новин першими, слідкуйте за нами в Telegram
Для розміщення ВПО попередньо обрали п’ять будівель, де проведуть поточний ремонт, а також закуплять меблі та побутову техніку. Особливу увагу приділять облаштуванню умов для людей з інвалідністю та літніх осіб, які потребують догляду.
Проєкт спрямований на підтримку органів влади у підготовці місць колективного проживання до можливих евакуацій та забезпечення базових потреб переселенців.
Читайте також: Для переселенців із зони бойових дій запроваджують програму субсидій на оренду житла
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:19
Вчора
18:39
Вчора
17:00
Вчора
16:33
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:25, 3 лютого
live comments feed...
Коментарі