
НОВИНИ
18:32, 12 лютого 2025 р.
На Буковині судитимуть чоловіка, який намагався підкупити поліцейських
НОВИНИ

Фото ілюстративне з сайту "Sobitie"
Правоохоронці задокументували протиправні дії буковинця наприкінці січня.
Про це повідомляють у пресслужбі Нацполіції Чернівецької області.
Наразі слідчі зібрали беззаперечні докази його вини та скерували матеріали провадження до суду.
Як встановило слідство, 31 січня цього року група реагування відділення поліції №2 (м. Кіцмань) під час патрулювання зупинила мотоцикл «Honda» через порушення водієм правил дорожнього руху. Чоловік не мав посвідчення водія та захисного шолому, а також перебував у стані алкогольного сп’яніння, що підтвердили результати освідування.
Під час складання адміністративних матеріалів водій намагався уникнути відповідальності, поклавши гроші до службового автомобіля поліцейських. Однак правоохоронці відмовилися від хабаря та викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала протиправні дії порушника.
На чоловіка склали адміністративні протоколи за порушення ПДР, а також висунули кримінальне обвинувачення за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Матеріали провадження вже передані до суду.
Читайте також: У Чернівцях жінка стала жертвою шахраїв, які представились працівниками банку
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:14
Вчора
11:21
Вчора
10:26
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
12:51, 1 квітня
12:51, 1 квітня
22:58, 28 березня
15:04, 1 квітня
Коментарі