
НОВИНИ
20:37, 17 лютого
На Буковині 56 шкіл перейшли на дистанційне навчання через хвороби
НОВИНИ

Фото: DPA
Станом на 17 лютого в Чернівецькій області 56 закладів загальної середньої освіти тимчасово перейшли на дистанційну форму навчання через підвищений рівень захворюваності.
Серед них 6 шкіл знаходяться у місті Чернівці. Про це повідомляють у Чернівецькій ОДА.
Окрім цього, у 22 навчальних закладах області окремі класи змушені навчатися онлайн через перевищення епідемічного порогу.
Слідкуйте за нашими оновленнями у Viber
Також поширення вірусних інфекцій вплинуло на роботу дитячих садочків. Відсьогодні 18 дошкільних установ перейшли на дистанційний режим. Зокрема, 17 садочків закрито на карантин у таких громадах: Берегометська, Вижницька, Мамалигівська, Клішковецька, Рукшинська, Кам’янська, Острицька та Сучевенська.
Нагадаємо, що згідно з чинними санітарно-епідеміологічними нормами, у разі, якщо понад 20% учнів класу відсутні через захворювання, органи місцевої влади можуть прийняти рішення про тимчасове припинення очного навчання як для окремих класів, так і для всього закладу освіти.
Фахівці рекомендують дотримуватися профілактичних заходів, таких як провітрювання приміщень, регулярне миття рук та уникнення масових скупчень людей, щоб зменшити ризик поширення інфекцій.
Детальніший перелік громад і закладів освіти, які перейшли на дистанційну форму навчання, доступний за посиланням (інформація оновлюється в режимі реального часу): https://cutt.ly/Fe5ptJPn.
Читайте також: У Чернівцях відкрили перший органний клас
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:20
Вчора
14:07
Вчора
10:55
Вчора
09:38
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
21:09, Вчора
00:00, 17 березня
21:09, Вчора
21:09, Вчора
Коментарі