• Головна
  • У Чернівцях затримали чоловіка, який зберігав психотропні речовини
09:18, 24 березня

У Чернівцях затримали чоловіка, який зберігав психотропні речовини

НОВИНИ
Фото: поліція Чернівецької області

Фото: поліція Чернівецької області

На початку березня 2025 року співробітники поліції Чернівецької області затримали жителя Веренчанської громади, який незаконно зберігав психотропні речовини без мети збуту.

Під час проведення оперативних заходів правоохоронці виявили у 26-річного буковинця три зіп-пакети з порошкоподібними речовинами, схожими на наркотики. Про це повідомляють у поліції Чернівецької області.

Зручний формат новин у нашому Telegram

Вилучені з речей чоловіка пакети були направлені на експертизу до Чернівецького НДЕКЦ, де було встановлено, що у одному з пакетів знаходилася особливо небезпечна психотропна речовина — PVP, а в інших двох — амфетамін, обіг якого обмежено в Україні.

За результатами проведеного досудового розслідування, співробітники поліції завершили справу і передали матеріали до суду. Фігуранту інкримінується незаконне придбання та зберігання психотропних речовин без мети збуту, що передбачає відповідальність за частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Згідно з українським законодавством, чоловікові загрожує покарання у вигляді до п’яти років обмеження волі.

Читайте також: На Буковині чоловік намагався підкупити поліцейських, щоб уникнути відповідальності за п’яне водіння

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернівці #поліція #затримання #психотропні речовини #зберігання #без мети збуту #досудове розслідування #амфетамін #PVP #кримінальний проступок #обмеження волі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...