• Головна
  • Підйомні виплати в ЗСУ: хто має право та який розмір компенсації при переїзді
19:30, 24 липня

Підйомні виплати в ЗСУ: хто має право та який розмір компенсації при переїзді

НОВИНИ
Колаж АрміяInform

Колаж АрміяInform

Підйомна допомога призначена для компенсації витрат військовослужбовців при переїзді в інший населений пункт.

Про це йдеться в матеріалах АрміяInform з посиланням на Наказ Міністерства оборони № 45.

Допомога надається у випадках призначення на військову посаду в іншому населеному пункті, зарахування на навчання до військових закладів або навчальних центрів терміном від шести місяців без збереження попередньої посади, передислокації військової частини або призначення на посади після закінчення військових навчальних закладів.

Право на отримання підйомної допомоги виникає на дату прийняття посади для військовослужбовців, які змінили місце служби через призначення, на дату зарахування на навчання для курсантів військових закладів або на дату прибуття до нового місця дислокації при передислокації частини.

Розмір виплат та члени сім'ї

Підйомна допомога становить розмір місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50 відсотків від цієї суми на кожного члена сім'ї, який переїхав разом з ним. Додатково виплачуються добові за кожен день перебування в дорозі.

До членів сім'ї відносяться дружина або чоловік незалежно від віку і працездатності, діти військовослужбовця і його подружжя до досягнення повноліття, включно з усиновленими, а також непрацездатні батьки або усиновителі військовослужбовця та його подружжя.

Підйомна допомога виплачується максимум за два переїзди протягом календарного року. Якщо обоє подружжя є військовослужбовцями, кожен отримує допомогу за новим місцем служби, а на членів сім'ї виплачується з грошового забезпечення одного з них.

Процедура оформлення та обмеження

Виплата здійснюється на підставі наказу командира військової частини, який видається за рапортом військовослужбовця. У наказі обов'язково зазначається інформація про те, чи є подружжя військовослужбовцем.

Право на підйомну допомогу мають військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, або призовники офіцерського складу. Мобілізовані військовослужбовці не можуть отримувати цю допомогу, проте це може стати додатковим стимулом для укладення контракту зі Збройними Силами України.

Читайте також: Троє буковинських військових повернулися з російського полону після обміну

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті. FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах #щоб дізнатися все #що відбувається у місті. Facebook #Instagram #Telegram — підписуйтеся #щоб не пропустити!
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...