
НОВИНИ
16:54, Вчора
У Чернівцях засудили 26-річного програміста за серію фейкових викликів про замінування
НОВИНИ

Дизайн: 0372
Протягом кількох місяців 26-річний спеціаліст інформаційних технологій одного з освітніх закладів систематично надсилав неправдиві повідомлення про замінування шкіл та дошкільних установ Чернівців.
Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.
Кожен такий виклик призводив до негайного припинення освітнього процесу та евакуації дітей разом з педагогічним персоналом. На місце інциденту терміново виїжджали співробітники вибухотехнічної служби, кінологи та представники інших правоохоронних підрозділів.
Слідство встановило, що у всіх випадках небезпечних предметів чи вибухових речовин виявлено не було. Прокурори довели вину чоловіка у скоєнні злочину за статтею 259 Кримінального кодексу України - завідомо неправдиве інформування про підготовку вибуху.
Суд призначив IT-фахівцю покарання у вигляді 1 року 6 місяців позбавлення волі. Свої дії обвинувачений пояснив бажанням перейти на дистанційне навчання.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Чернівецького районного управління поліції. Оперативний супровід забезпечували фахівці відділу протидії кіберзлочинам у Чернівецькій області Департаменту кіберполіції Національної поліції та Управління СБУ в Чернівецькій області.
Читайте також: У Чернівцях засудили 23-річного агента ФСБ до 15 років за державну зраду (ФОТО)
Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті. Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:39
Вчора
14:57
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
20:16, 20 липня
17:32, 14 липня
38
17:33, 14 липня
32
20:58, 19 липня
live comments feed...
Коментарі