
НОВИНИ
10:20, 27 серпня
Драмтеатр Кобилянської в Чернівцях скасував виставу через зв'язки автора з росією
НОВИНИ

Фото: 0372
Драматичний театр імені Кобилянської повідомив про скасування вистави «Ex-comedy літньої ночі, або Який дурний весь рід людський», яку планували показати 31 серпня.
Про це йдеться в офіційному повідомленні театру.
Театр пояснив рішення зв'язком сценариста Вуді Аллена з московським міжнародним тижнем кіно. Керівництво театру заявило, що заклад не толерує прямих та опосередкованих контактів з російською культурою.
Придбані квитки можна повернути в місцях продажу або обміняти на іншу виставу. Замість скасованого спектаклю 31 серпня о 17:00 театр пропонує виставу-екскурсію «Фельнер & Гельмер презентують». Кількість квитків на заміщувальний показ обмежена - всього 40 місць.
Читайте також: Освітня галузь Буковини отримала майже 30 мільйонів гривень на розвиток
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:36
Вчора
13:27
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
13:39, 8 жовтня
Коментарі