• Головна
  • У Чернівцях викрили мільйонну схему з підробленими водійськими правами
18:29, Сьогодні

У Чернівцях викрили мільйонну схему з підробленими водійськими правами

НОВИНИ
Фото: Чернівецька обласна прокуратура

Фото: Чернівецька обласна прокуратура

Прокурори Чернівецької обласної прокуратури разом з детективами Бюро економічної безпеки викрили організовану злочинну групу, яка створила прибутковий бізнес на виготовленні фальшивих автодокументів.

Про це повідомляє Чернівецька обласна прокуратура.

Злочинці налагодили повний цикл виробництва підроблених водійських посвідчень та свідоцтв про реєстрацію автомобілів із голографічними елементами захисту. Паралельно учасники групи займалися відмиванням грошей, отриманих незаконним шляхом.

Як організували злочинну схему

Ініціатором та організатором стала 49-річна особа з Чернівців. До реалізації плану він залучив рідного брата та двох знайомих осіб. Група працювала за чітко відпрацьованою схемою - від пошуку потенційних покупців до виготовлення замовлень та їх доставки клієнтам.

Щоб уникнути розкриття, учасники ретельно перевіряли кожного клієнта та працювали лише з перевіреними особами. Матеріали стосовно двох таких "партнерів" правоохоронці виділили в окреме кримінальне провадження.

Ціни та масштаби незаконного бізнесу

Один примірник підробленого водійського посвідчення або технічного паспорта на автомобіль коштував від 120 до 200 євро. З червня 2024 року злочинна група встигла легалізувати понад 2 мільйони гривень доходів від незаконної діяльності.

Організатору та трьом учасникам групи повідомили про підозру у вчиненні злочинів за кількома статтями Кримінального кодексу України. Суд обрав їм запобіжні заходи.

Досудове розслідування проводять детективи територіального управління БЕБ у Чернівецькій області. Оперативний супровід справи здійснює Чернівецьке управління Державного бюро розслідувань Національної поліції.

Читайте також: Експоліцейський на Буковині заробляв тисячі доларів на втікачах від армії

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підроблені права #фальшиві техпаспорти #злочинна група Чернівці #БЕБ #відмивання грошей
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення