
НОВИНИ
12:21, 26 вересня 2025 р.
Три ДТП за день у Чернівецькому районі: постраждали троє людей (ФОТО)
НОВИНИ

Фото: поліція Чернівецької області
25 вересня на спеціальну лінію "102" надійшли повідомлення про три ДТП з потерпілими. Правоохоронці розпочали кримінальні провадження за всіма фактами та встановлюють обставини кожної аварії.
Про це повідомляють у поліції Чернівецької області.
У селі Куліївці 60-річна жінка за кермом автомобіля "Chevrolet Aveo" з'їхала в кювет. Водійка отримала травми та потребувала госпіталізації. На місці працювали співробітники відділення поліції №3 міста Заставна та рятувальні служби.
У селі Мамаївці 30-річний водій мікроавтобуса "Mercedes Benz Sprinter" під час руху заднім ходом збив 56-річну місцеву жительку. Жінку доставили до лікарні з травмами.
У селі Хряцька 63-річний чоловік втратив керування квадроциклом "Hummer" та впав. Постраждалого також госпіталізували з тілесними ушкодженнями.
Слідчі внесли відомості про всі три ДТП до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 286 Кримінального кодексу України щодо порушення правил дорожнього руху. Досудові розслідування тривають.
Читайте також: У Чернівцях викрили кол-центр шахраїв, які видавали себе за казахських поліцейських (ФОТО/ВІДЕО)


Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:54
Вчора
17:27
Вчора
15:10
Вчора
14:10
Вчора
13:00
Вчора
12:22
Вчора
10:54
Вчора
Спецтема
Оголошення
09:29, 6 лютого
09:29, 6 лютого
09:29, 6 лютого
17:10, 5 лютого
09:29, 6 лютого
Коментарі