
НОВИНИ
17:18, 3 жовтня 2025 р.
Митрополит Епіфаній очолив урочисту службу в Чернівцях з нагоди ювілею університету (ФОТО)
НОВИНИ

Фото: Чернівецька ОВА
Служба відбулася в рамках святкування ювілею Чернівецького національного університету.
Про це повідомив начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.
У Чернівцях відбулася урочиста Божественна літургія, яку очолив Предстоятель Православної Церкви України. Богослужіння провели в університетському храмі Трьох Святителів.
Служба стала частиною святкування 150-ї річниці Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Під час богослужіння віряни молилися за український народ та за мирне майбутнє держави.
Митрополит Епіфаній приїхав до регіону для участі в урочистих заходах. Під час візиту він провів богослужіння разом з духовенством та вірянами.
Учасники літургії молилися за вільну і незалежну Україну та за перемогу держави.
Читайте також: На Театральній площі в Чернівцях транслюватимуть прем'єру опери «Креонт» просто неба







Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:47
Вчора
13:58
Вчора
11:48
Вчора
11:14
Вчора
09:00
Вчора
08:49
Вчора
00:01
Вчора
Спецтема
Оголошення
13:27, Вчора
13:27, Вчора
13:27, Вчора
13:27, Вчора
12:53, 21 грудня 2025 р.
Коментарі