
НОВИНИ
10:16, Сьогодні
У Чернівцях затримали палія синагоги: підозрюваний перебуває на обліку у медзакладі (ФОТО)
НОВИНИ

Фото: поліція Чернівецької області
Підозрюваний перебуває на обліку у спеціалізованому медзакладі, йому загрожує покарання за умисне пошкодження майна.
27 листопада поліція Чернівців отримала повідомлення про підпал у синагозі на вулиці Ярослава Мудрого. Невідомий підпалив побутові предмети всередині приміщення, що призвело до пошкодження майна, повідомляють у поліції Чернівецької області.
Під час пожежі ніхто не постраждав. Правоохоронці оперативно встановили особу підозрюваного та затримали його.
Співробітники Чернівецького районного управління поліції разом із працівниками Управління карного розшуку швидко відреагували на виклик. Після першочергових заходів вони встановили особу чоловіка, який міг вчинити підпал.
Підозрюваним виявився 30-річний житель Чернівців. Під час затримання з'ясувалося, що чоловік перебуває на обліку у спеціалізованому медичному закладі.
Поліцейські затримали буковинця відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Зараз підозрюваний перебуває в ізоляторі тимчасового тримання №1. Суму збитків від підпалу ще встановлюють.
Слідчі внесли інформацію про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 194 Кримінального кодексу України. Ця стаття передбачає відповідальність за умисне знищення або пошкодження майна. Досудове розслідування продовжується.
Своєю чергоюпосол Ізраїлю в Україні Міхаель Бродський написав, що чоловік має проблеми з психічним здоров'ям.
Читайте також: На Буковині через несправність димаря загорівся житловий будинок


Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:48
17:15
Вчора
16:29
Вчора
Спецтема
Оголошення
17:47, 20 листопада
308
13:58, 17 листопада
08:36, 18 листопада
237
09:51, 21 листопада
08:36, 18 листопада
38
Коментарі