• Головна
  • Морози, сніг і ожеледиця: якою буде погода на Буковині та на горі Піп Іван 5–11 січня
08:04, Вчора

Морози, сніг і ожеледиця: якою буде погода на Буковині та на горі Піп Іван 5–11 січня

НОВИНИ
Фото: 0372

Фото: 0372

Упродовж 5–11 січня в Чернівецькій області збережеться типова зимова погода з морозами, періодичними опадами та ожеледицею.

На початку тижня синоптики прогнозують хмарну погоду з невеликим снігом, місцями можливий мокрий сніг і крижаний дощ. Температура повітря вночі опускатиметься до кількох градусів морозу, вдень коливатиметься в межах 0…–5 °C. У другій половині тижня опади поступово слабшатимуть, однак морози посиляться, особливо в нічний час. На дорогах області зберігатиметься ожеледиця, водіїв та пішоходів закликають бути обережними.

На горі Піп Іван у Чорногірському масиві протягом усього тижня очікуються значно суворіші погодні умови. Тут прогнозують стійкі морози, сніг та сильний вітер. Температура повітря в окремі дні може знижуватися до –10 °C і нижче, а через пориви вітру та низьку видимість погодні умови залишатимуться небезпечними. Рятувальники нагадують, що вихід у гори в цей період потребує належної підготовки та уважного стеження за оновленнями прогнозу погоди.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#погода #Чернівецька область #Буковина #Піп Іван #Карпати #прогноз погоди #морози #сніг #ожеледиця #зима
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення