• Головна
  • Пожежа у будинку на Буковині: двоє постраждалих, один госпіталізований
16:23, Вчора

Пожежа у будинку на Буковині: двоє постраждалих, один госпіталізований

НОВИНИ
Фото: ДСНС Буковини

Фото: ДСНС Буковини

Місцеві мешканці ліквідували займання до приїзду рятувальників, але двоє з них отримали травми.

Власник будинку зателефонував на спецлінію 101 та повідомив про займання. Про це інформують у ГУ ДСНС у Чернівецькій області. 

Місцеві жителі ліквідували пожежу ще до того, як на місце події прибули пожежно-рятувальні підрозділи. Вогонь знищив 3 квадратні метри приміщення.

Під час гасіння травмувалися двоє чоловіків 20 та 44 років. Вони намагалися самостійно впоратися з вогнем. Обом надали медичну допомогу на місці. Одного з постраждалих передали медикам для госпіталізації у лікарню.

Вогонь закоптив стіну та стелю в одній з житлових кімнат. Експерти встановили, що пожежа виникла через несправність димаря. Саме недолік у конструкції димоходу спричинив займання у будинку.

Читайте також: Комунальники працюють цілодобово: які вулиці Чернівців посипають у першу чергу (ФОТО)

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пожежа Паркулина #Вижницький район #постраждалі під час пожежі #несправний димар #Путильська громада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення