
НОВИНИ
08:00, 12 січня
Морози, сніг і ожеледиця: якою буде погода на Буковині та на горі Піп Іван з 12 по 18 січня
НОВИНИ

Фото: 0372
У Чернівцях, Чернівецькій області та в Карпатах з 12 по 18 січня утримається зимова погода з морозами, снігом і складними умовами в горах.
Про це повідомляють журналісти видання 0372 із посиланням на Sinoptik.ua.
Упродовж наступного тижня погода на Буковині залишатиметься типовою для середини зими.
У Чернівцях та області очікуються морози, періодичні снігопади та коливання температури. На початку тижня переважатиме холодна повітряна маса з нічними морозами, а ближче до вихідних можливе незначне потепління.
У Чернівцях вдень температура повітря коливатиметься від −6 до 0 градусів, у нічні години стовпчики термометрів опускатимуться до −10…−14 градусів. Місцями прогнозують сніг, а на дорогах і тротуарах можлива ожеледиця, що ускладнить рух транспорту та пішоходів.
У Чернівецькій області погодні умови будуть схожими: морози, сніг та слизькі дороги. Водіїв і пішоходів закликають бути уважними та дотримуватися правил безпеки.
Найскладнішою залишатиметься ситуація у високогір’ї Карпат. На горі Піп Іван протягом 12–18 січня прогнозують сильні морози, сніг, хмарність та погану видимість. Температура повітря вдень може знижуватися до −10…−3 градусів, а вночі — до −15 градусів і нижче. Через складні погодні умови туристів закликають утриматися від походів у гори або ретельно готуватися до маршрутів.
Синоптики наголошують: зимова погода з морозами та снігом збережеться щонайменше до кінця тижня, тому жителям регіону варто бути обережними та стежити за оновленнями прогнозів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
07:13, 18 лютого
32
03:36, Вчора
12:48, Сьогодні
23:59, 23 лютого
5
23:59, 23 лютого
3
Коментарі