
НОВИНИ
12:27, Сьогодні
Понад 10 млн грн збитків: у Чернівцях продавали квартири без ПДВ
НОВИНИ

Фото: Прокуратура Чернівецької області
Прокуратура та БЕБ викрили схему ухилення від сплати податку у сфері житлового будівництва. Йдеться про продаж десятків квартир у Чернівцях.
Про викриття схеми повідомили в Чернівецька обласна прокуратура. Спільно з детективами Бюро економічної безпеки України правоохоронці встановили факти умисного ухилення від сплати податку на додану вартість у сфері житлового будівництва.
Керівнику житлово-будівельного кооперативу повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 212 КК України. За даними слідства, з вересня 2018 року по квітень 2022 року ЖБК продав 60 квартир у Чернівці на суму понад 53,5 млн грн, не сплативши ПДВ.
Унаслідок цього держава недоотримала понад 10 млн грн податкових надходжень. Схема полягала в оформленні передачі квартир під виглядом надання житла асоційованим членам кооперативу. Продаж представляли як інвестування громадян у будівництво через договори пайової участі, хоча фактично йшлося про реалізацію нерухомості.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють детективи територіального управління БЕБ у Чернівецькій області.
Читайте також: Чернівецький митник був учасником схеми по ввезенню контрабандних телефонів (ФОТО)
Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті.Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
19:57
Вчора
Спецтема
Оголошення
14:31, Вчора
14:30, 5 січня
32
Коментарі