• Головна
  • На Буковині прощаються з воїном Андрієм Шияном
НОВИНИ
10:43, Сьогодні

На Буковині прощаються з воїном Андрієм Шияном

НОВИНИ
Фото: Чернівецька ОВА. Дизайн: 0372

Фото: Чернівецька ОВА. Дизайн: 0372

Сьогодні, 3 березня, у селі Вахнівці відбудеться прощання з українським військовослужбовцем Андрієм Шияном.

Про це повідомляють у Чернівецькій ОВА. 

Солдат, воїн військової частини А1910, став на захист України від російських окупантів. Церемонія прощання розпочнеться об 11:00.

Редакція видання 0372 висловлює щирі співчуття рідним і близьким воїна.

Читайте також: Відмовився від броні і пішов на фронт: історія буковинського десантника, якого нагородив Сирський

Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті. FacebookInstagramTelegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Андрій Шиян #Вахнівці #прощання з військовим #загиблий воїн #військова частина А1910 #захисник України #похорон військового
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення