
НОВИНИ
17:30, Сьогодні
Житель Одещини торгував гранатами і термобаричними гранатометами на Буковині
НОВИНИ

Фото: поліція Чернівецької області
На Буковині правоохоронці задокументували злочинну діяльність 38-річного жителя Одеської області.
Про це повідомляють у поліції Чернівецької області.
Слідство встановило щонайменше три факти незаконного продажу бойових припасів — на Одещині та в Чернівцях. Серед задокументованого збуту:
- 19 ручних осколкових гранат і 3 запали до них
- 4 протитанкові гранати
- 3 термобаричні реактивні гранатомети
- 3 порохові заряди до гранатометних пострілів
- 1000 набоїв різного калібру
Експертні дослідження підтвердили: всі вилучені предмети є бойовими припасами, вибуховими речовинами та вибуховими пристроями, придатними до використання.
Слідчі поліції Буковини під процесуальним керівництвом прокуратури завершили досудове розслідування і направили матеріали з обвинувальним актом до суду.
Чоловікові інкримінують злочин за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України — незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
Читайте також: Сітки у заповіднику та 1,8 млн збитків: на Буковині судять двох рибалок-порушників
Важливі новини Чернівців у вашому смартфоні! Підписуйтеся на 0372 у соцмережах, щоб дізнатися все, що відбувається у місті. Facebook, Instagram, Telegram — підписуйтеся, щоб не пропустити!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
08:33, 16 квітня
15
20:39, 14 квітня
08:33, 16 квітня
38
13:20, 12 квітня
1
23:37, 12 квітня
40
Коментарі