• Головна
  • Нетвезий водій у Чернівцях допив пляшку просто перед патрульними
НОВИНИ
17:31, Сьогодні

Нетвезий водій у Чернівцях допив пляшку просто перед патрульними

НОВИНИ
Фото: патрульна поліція Буковини

Фото: патрульна поліція Буковини

Вживання алкоголю після зупинки поліцейськими — окреме порушення з серйозними наслідками.

Про це повідомляє патрульна поліція Чернівецької області.

Учора ввечері, близько 21:00, на вулиці Руській інспектори зупинили автомобіль ВАЗ через порушення правил дорожнього руху. Після зупинки водій не припинив вживати алкоголь — він продовжував це робити безпосередньо на місці події.

На чоловіка склали адміністративні протоколи за кількома статтями, зокрема за частиною 4 статті 130 КУпАП. Ця норма передбачає відповідальність за вживання алкоголю після того, як транспортний засіб зупинили на вимогу поліцейського — до проведення медичного огляду або до прийняття рішення про звільнення від нього.

За частиною 4 статті 130 КУпАП водію загрожує:

  • штраф 34 000 гривень, або
  • адміністративний арешт на 15 діб,
  • позбавлення права керування транспортними засобами на три роки.

Читайте також: На Буковині судитимуть винуватця аварії: деталі справи

Оперативно. Чітко. По Чернівцях — у наших соцмережах TelegramInstagramFacebook

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вживання алкоголю після зупинки поліцією #стаття 130 КУпАП #патрульна поліція Чернівці #штраф за алкоголь водій #позбавлення права керування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення