
09:48, 27 травня 2014 р.
Весна завершиться у Чернівцях прохолодою та дощами
Весна у Чернівцях закінчиться дощами та зниженням температури повітря. Та сьогодні ще буде спекотно, - передає прес-центр міської ради Черівців.
27 травня у Чернівцях стовпчики термометрів піднімуються до 28 вище нуля. Вдень можливий корткочасний дощ з грозою. Вітер південно-східний, 3-8 метрів на секунду. Завтра, 28 травня, метеоситуація не зміниться, однак вдень під час грози можливий град.
29 травня температура повітря почне поступово знижуватись: вдень буде не більше +25ºС, місцями невеликий короткочасний дощ та грози. На порозі літа, 30 та 31 травня, погода буде зовсім не літньою: очікується не більше 13-18 вище нуля вдень, сонце закриють хмари, продуть дощі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
20:27, Вчора
13:41, 8 грудня
20:27, Вчора
20:27, Вчора
13:41, 8 грудня

Коментарі