
13:23, 30 травня 2014 р.
Міліція в Чернівцях знайшла склад викрадених велосипедів
14 викрадених велосипедів та ще 22 рами мали стати товаром для чернівецьких зловмисників. Такий склад викрила міліція, - повідомили сьогодні в прес-служба УМВС в Чернівецькій області.
Крадене зберігалось в контейнері на одному з ринків. Власник контейнерів – мешканець Чернівців, вже був раніше засуджений за крадіжки. Триває слідство, а транспорті засоби правоохоронці готові віддати власникам.
Для цього на офіційній сторінці й мережі Фейсбук чернівецька міліція опублікувала фотографії велосипедів. Якщо власник впізнає свій велосипед, необхідно зателефонувати на спецлінію «102» або зверніться до Шевченківського райвідділу міліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:07
Вчора
16:15
Вчора
15:47
Вчора
15:10
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
22:19, 1 липня
09:07, 29 липня 2024 р.
19:09, 30 червня
27
live comments feed...
Коментарі