• Головна
  • 5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища
11:07, 5 червня 2014 р.

5 червня відзначається Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Кожен з нас залишає слід на екологічному стані планети. Збитки, які ми завдаємо їй щодня своєю діяльністю, звичками, жадібністю та бездумністю, вражають. Привернути увагу до цієї проблеми - мета Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, що відзначається 5 червня.

День заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році й з тих пір відзначається всім світовим співтовариством щорічно. Поштовхом до проведення цієї всесвітньої акції послужило звернення від 11 травня 1971 року, яке надйішло генеральному секретареві ООН від 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища.

«Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами» — так було поставлене питання у ті роки. Нині проблема набирає ще більших обертів.

Всесвітній день охорони навколишнього середовища - це, звісно, не панацея, а спосіб вголос заявити про наболіле. До цієї дати проводяться різноманітні заходи, що покликані показати людям прості кроки зеленого життя: скорочення споживання, сортування та переробка сміття, виховання екологічної свідомості у дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологія #свято #оон #природа
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...