
10:12, 6 червня 2014 р.
Сформовано Буковинський батальйон територіальної оборони
Цим військовим формуванням визначені завдання з охорони та оборони важливих об’єктів місцевої інфраструктури, шляхів автомобільного та залізничного сполучення, підсилення охорони визначених ділянок державного кордону України тощо.
Як повідомляє Буковинська правда з посиланням на командира батальйону майора Миколу Головатюка, зараз відбувається посилена підготовка добровольців-патріотів, які поповнили цей підрозділ. Військовослужбовці вивчають матеріально-технічну частину стрілецької зброї, займаються вогневою, інженерною підготовкою тощо.
З наступного тижня батальйон вирушить на один з військових полігонів, де буде проведено бойове злагодження підрозділу. Зокрема, військовослужбовці практично виконають вправи з вогневої підготовки, зі всієї штатної стрілецької зброї.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:36
Вчора
15:07
Вчора
12:56
Вчора
11:19
Вчора
Спецтема
Оголошення
23:59, 23 лютого
10
23:59, 23 лютого
11
23:28, 21 лютого
4

Коментарі