• Головна
  • Історична будівля на вулиці О. Кобилянської отримає нове життя
14:30, 17 червня 2014 р.

Історична будівля на вулиці О. Кобилянської отримає нове життя

В Чернівцях збираються відреставрувати відому історичну будівлю, а саме колишній ресторан "Дністер", який знаходиться на вул О. Кобилянської, 5.

"Приємно, що за цю справу взявся місцевий підприємець, якому небайдужа історія Чернівців та традиції цього об’єкту", - сказав міський голова Олексій Каспрук.

Мер закликав інвестора, а також усіх інших орендарів, які винаймають приміщення у цій будівлі, спільними зусиллями подбати про оновлення фасаду будинку, провести його якісний ремонт.

Частину витрат, понесених орендарями на ремонт фасаду історичної будівлі, міська влада готова врахувати при оплаті оренди приміщень.

Чернівчани задоволені такою новиною. Журналістка 0372.ua поспілкувалася з  мешканкою міста Марією Костючнко.

"Це добре, що на Кобилянській відновлюють цей будинок, адже я там часто прогулююсь і бачу, як будівля руйнується", - міркує жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кобилянська #ремонт #ресторан "Дністер"
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...