
15:33, 17 червня 2014 р.
Через подорожчання комунальних послуг держава виділятиме допомогу
Сьогодні о 12 год в приміщенні облдержадміністрації відбулась прес-конференція, де обговорювалося питання, щодо соціального захисту малозабезпечених сімей.
Всім відомо, що з липня подорожчають комунальні послуги, тож держава вирішила надавати допомогу сім'ям, які цього дійсно потребують.
"Виділеними коштами люди користуватися не зможуть, гроші будуть на спеціальному рахунку, де будуть виділяться на виплату комунальних послугів", - розповідає заступник директора департаменту соціального захисту населення ОДА Юрій Півень. "Право на отримання компенсації мають сім'ї, середньомісячний дохід яких за попередні шість місяців не перевищував прожитковий мінімум сім'ї (сьогодні він становить 1218 гривень)", - зазначив він.
Аби призначили компенсацію потрібно звернутися з відповідною заявою до органу соціального захисту населення з місцем реєстрації. А після десяти днів буде призначено рішення про признаячення допомоги та її розмір.
Відтак, розмір компенсації визначається як різниця між розміром плати за комунальні послуги після підвищенн цін і тарифів на послуги. Тобто, якщо сім'я сплачувала за послуги 300 гривень на місяць, а після підвищення — 400 грн. Розмір щомісячної компенсації становитиме 100 грн.
Допомога на оплату послуг буде нараховуватися тільки на період опалювального періоду 2014-2015 року.
Також, Юрій Півень попередив, що ціни на комунальні послуги цього року будуть зростати декілька разів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:41
Вчора
19:55
Вчора
17:21
Вчора
12:25
Вчора
11:17
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
19:15, 28 червня
66
19:15, 28 червня
11
10:25, 27 червня 2024 р.
live comments feed...
Коментарі