• Головна
  • З 2015 року українці здаватимуть відбитки пальців для Шенгену
17:32, 20 червня 2014 р.

З 2015 року українці здаватимуть відбитки пальців для Шенгену

Нині почалося обговорення щодо вібитків пальців при поданні документів на шенгенську візу.

"Впровадження візової інформаційної системи (VIS) в країнах Східного партнерства, в тому числі в Україні, заплановане на 29 січня 2015 року, однак ця дата ще потребує офіційного підтвердження Єврокомісії", - повідомив представник прес-служби комісара Сільвії Мальмстрьом Тоув Ернст.

Цікаво те, що нові впровадження не діятимуть для дітей віком до 12 років. Також, відбитки пальців будуть тривати п'ять років, тобто громадяни України, які будуть йти по нову візу не будуть знову робити відбитки пальців декілька разів.

Тим часом, якщо раніше на території країн Шенгенської угоди можна було провести максимум дев'яносто днів на півріччя, починаючи з першого в'їзду в одну з шенгенських країн , то тепер прикордонники будуть робити підрахунок по-іншому. Нині можна провести максимум 90 днів протягом періоду часу в 180 діб.

Нагадаємо, 1 січня 2015 року Україна планує почати видачу біометричних паспортів, де також буть міститися скановані відбитки пальців. Однак обмін цими даними не передбачений, для європейської бази даних відбитки доведеться здавати окремо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шенген #відбитки пальців #5 років #2015 рік
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...