• Головна
  • Свято морозива №1 від компанії Рудь завітало у Чернівці (Фото)
Реклама
10:00, 11 липня 2014 р.

Свято морозива №1 від компанії Рудь завітало у Чернівці (Фото)

Реклама

6 липня у Чернівцях відбулося справжнє свято, яке влаштував для жителів міста найбільший виробник морозива в Україні. Компанія «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») вже дев’ятий рік поспіль в рамках соціальних ініціатив об’єднує країну – від заходу на схід, від півночі на південь.

Свято морозива створює атмосферу для найбільш необхідних емоцій – радості і позитиву. Безліч атракціонів, розваг, аніматорів, подарунків подарували щастя і дітям, і дорослим. Не обійшлося на святі і без найрізноманітнішого морозива «Рудь».

Девіз цьогорічних свят морозива – «Рудь» дарує щастя». Президент компанії «Рудь» (ПАТ «Житомирський маслозавод») Петро Рудь наголосив на тому, що сьогодні, у цей непростий для усієї країни час, особливо необхідно дарувати позитив, посмішки і робити оточуючих щасливими:

«Ми, як соціально відповідальна компанія, впевнені, що навіть у важкі дні діти не повинні бути позбавлені дружнього спілкування, родинного затишку, тепла, подарунків і розваг. Дякуємо за довіру всім вам, нашим споживачам, та обіцяємо й надалі тримати високу планку, радувати якісною та смачною продукцією і пропонувати цікаві проекти».

Свято Морозива вже має свої традиції і правила, тому його сміливо можна назвати окремою країною. У цьому переконався кожен, хто завітав на свято, адже тут навіть валюта спеціальна була – «рудики». Отримати ці «гроші» можна було, обмінявши обгортки із морозива. Рудиками можна було розраховуватись за атракціони і сувеніри, вони давали змогу брати участь у різноманітних веселих іграх.

Свято морозива – це завжди весело і незабутньо завдяки казковим героям та аніматорам. Упродовж дня енергійні ведучі проводили конкурси, естафети та забави. А якщо до цього додати ще аквагрим, цікаві зачіски, спортивні ігри, то можна із впевненістю сказати, що тут кожен знайшов щось близьке для себе.

На Святі Морозива «Рудь» справді дарує щастя! Найкраще підтвердження цьому – усмішки на обличчях дітей і дорослих.

Подробиці щодо Свята Морозива: на сайті svyato.rud.ua

Свято морозива №1 від компанії Рудь завітало у Чернівці (Фото), фото-4
Свято морозива №1 від компанії Рудь завітало у Чернівці (Фото), фото-5

ІНФОРМАЦІЙНА ДОВІДКА ПРО ПАТ «ЖИТОМИРСЬКИЙ МАСЛОЗАВОД» – ТМ «РУДЬ»

Публічне акціонерне товариство «Житомирський маслозавод» — компанія «Рудь» — лідер серед українських виробників морозива. «Морозиво № 1» — це не лише рекламний слоган, а й мета існування компанії.

Житомирський маслозавод створено в 1981 році. До 1976-го на його території знаходився Житомирський м'ясокомбінат. З 1976 по 1981 роки відбулась комплексна реконструкція приміщень. Починаючи з 1981 року поетапно були введені в дію цехи по виробництву тваринного масла, сухого знежиреного молока, морозива. В 1996 році «Житомирський маслозавод» шляхом приватизації перетворився в ПАТ «Житомирський маслозавод».

З 1 квітня 1998 року ПАТ «Житомирський маслозавод» почав виробляти продукцію під торговою маркою «Рудь» — таке рішення прийняли на загальних зборах трудового колективу, вшановуючи свого керівника, його знання і організаторські здібності.

Місія компанії – морозиво «Рудь»: з теплом до кожного!

Бачення компанії – бути законодавцем моди серед виробників морозива в Україні та кращим підприємством по створенню якісної дистрибуції морозива в Україні.

Зважена стратегія, надійна команда та високий рівень менеджменту дозволяють компанії досягати значних результатів. В компанії працює команда висококваліфікованих менеджерів вищої ланки, які мають профільну освіту та великий досвід роботи.

Традиційне прагнення компанії «Рудь» до високих стандартів забезпечило підприємству розробку, впровадження та сертифікацію систем екологічного менеджменту, якості та харчової безпеки.

Компанія «Рудь» має безліч нагород: дипломи, медалі, відзнаки, що є переконливим доказом високої ефективності застосування сучасної філософії бізнесу.

Секрет успіху компанії простий — висока якість, оригінальність, постійне оновлення асортименту, який би відповідав сучасним тенденціям ринку, поєднуючи в собі передові технології та традиції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#свято морозива №1 #рудь
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...