
12:02, 11 серпня 2014 р.
В Донецьку снаряд влучив у колонію, 106 ув’язнених втекли
Вчора ввечері у результаті артобстрілу в будівлю виправної колонії суворого режиму №124 в Донецьку влучив снаряд. Одна людина загинула, 18 осіб було поранено. Ще 106 ув’язнених втекли.
Про це повідомляє сайт Донецької міськради.
«У колонії спалахнув бунт і 106 осіб залишили місце ув'язнення. Станом на ранок, частина з них повернулася до виправної установи. Точні цифри будуть зрозумілі ближче до вечора сьогоднішнього дня», - йдеться в повідомленні.
У всьому місті вночі було чутно залпи важких знарядь. Снаряди влучили у три приватні житлові будинки, магазин, сім гаражів і три автомобілі. Було знеструмлено 150 трансформаторних підстанцій: без електропостачання залишилися Кіровський, Петровський та Ленінський райони, але в 22.30 того ж дня електропостачання було відновлено.
Ранок 11 серпня в місті розпочався з артобстрілів, які велися, ймовірно, з боку аеропорту та Ясинуватої, а також мікрорайону Широкий. В 4.35 було знеструмлено 214 підстанцій в районі заводу «Точмаш», але до 6.20 200 з них були вже поремонтовані.
Ситуація в місті залишається вкрай напружена.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
20:46
Вчора
19:24
Вчора
18:29
Вчора
15:30
Вчора
14:30
Вчора
13:12
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:38, 2 вересня
15:25, 11 вересня
12:41, 10 вересня
Коментарі