
12:37, 26 серпня 2014 р.
Порошенко прибув до Мінська
Президент України Петро Порошенко прибув до Мінська на зустріч високого рівня у форматі "Україна – ЄС - "Євразійська трійка" (Росія, Білорусь, Казахстан).
"Щойно (Порошенко) прибув до Мінська на зустріч у форматі "ЄС – Україна - "Євразійська трійка", - йдеться в повідомленні.
В ході цієї зустрічі в Мінську заплановано обговорення питань, пов’язаних з імплементацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, енергетичної безпеки та стабілізації ситуації на Донбасі.
Також у зустрічі візьмуть участь високий представник ЄС з питань безпеки і зовнішньої політики Кетрін Ештон, віце-президент Єврокомісії - комісар з питань енергетики Гюнтер Еттінгер і комісар з питань торгівлі Карл де Гухт.
Порошенко заявляв, що на зустрічі в Мінську має намір домовлятися про мир, оскільки "весь світ втомився від війни".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:12
12:24
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 17 березня
10:43, 27 жовтня
13:27, 22 жовтня
13:25, 22 жовтня
12:10, 15 жовтня

Коментарі